Projektanti, architekti, specialisté a jejich referenční stavby...

Přidat novou firmu

Upravit

ALPAN Harmony

Stavební Medicína, Zdravé Bydlení - Bydlení pro život.

Adresa: Zdeňka Fibicha 1208
75701 Valašské Meziříčí
okres Vsetín
Tel: 608 072 861
E-Mail: bydleniprozivot@seznam.cz
Web: www.bydleniprozivot.com
IČO: 70235457

Majitel: Radomír Novák – 608 072 861 , 571 623 981 , bydleniprozivot@seznam.cz


Profil

Firma ALPAN Harmony se přes 20 let zabývá Stavební Medicínou, která představuje syntézu Geomantie, Energetické Geometrie Staveb a Feng Shui. Jejím cílem je vytvářet co nejoptimálnější podmínky tzv. Zdravého bydlení především u obytných staveb.

Výběr a hodnocení pozemků včetně stavebního místa, předprojektová příprava a projektová dokumentace podle Feng Shui, rekonstrukce starších objektů, maximálně dosažitelné Zdravé bydlení.

Sortiment

Nabídka firmy ALPAN Harmony.

Stavební Medicína (Geomantie + Energetická Geometrie Staveb + Feng Shui).

Výběr pozemků a stavebního místa, umístění hmoty domu do terénu a stanovení jeho správné orientace. Stanovení Tvaru domu. Návrhy obytných dispozic interního prostoru. Výroba a prodej Geomantického stavebního a medicínského kompasu Lo-Pan. Prodej software SketchUp 7 - FENG SHUI 8 pro kvalitní grafickou práci ve Feng Shui. Semináře a školení pro stavební projektanty a architekty využívající Feng Shui a pro mediky východní medicíny. Odborné představební a stavební poradenství. Osobní rodinné a firemní poradenství směřující ke zdravému a spokojenému bydlení.

Maximálně dosažitelné Zdravé Bydlení v novém nebo stávajícím obytném prostoru. Výběr a zhodnocení pozemků včetně stavebního místa. Geomantické a geodetické zaměření pozemků a jeho podzemních zlomů v místě výstavby. Eliminace Elektrosmogu na pozemku (NF + VF). Umístění hmoty domu do terénu a určování jeho správné orientace. Stanovení Tvaru domu. Návrhy obytných dispozic interního prostoru. Projektová dokumentace pro úřady šitá klientům a místu na míru. Návrhy rekonstrukcí stávajících budov. Semináře a školení cíleně pro vážné zájemce o problematiku Zdravého Bydlení, speciálně se zaměřením pro stavební projektanty a architekty využívající Feng Shui a pro mediky zabývající se tradiční čínskou medicínou (TCM). Odborné představební a stavební poradenství. Stanovení energetické diagnostiky člověka. Akupunktura obytného prostoru a energetický otisk člověka v obytném prostoru. Osobní rodinné a firemní poradenství směřující ke Zdravému a spokojenému Bydlení.