Projektanti, architekti, specialisté a jejich referenční stavby...

Přidat novou firmu

Upravit

Autorizovaný inspektor: Pomocník ve stavebním řízení

autorizovaný inspektor, stavebnictví, stavební řízení, stavební povolení, projektová dokumentace, zkrácené stavební řízení, zákon, certifikáty.

Adresa: Na Břevnovské pláni 33
16900 Praha 6
okres Praha
Tel: +420 603 264 010
Fax: +420 246 097 437
E-Mail: hejnalovajana@seznam.cz
Web: www.autorizovany-inspektor.com
IČO: 15282694

Autorizovaný inspektor: Ing. Jana Hejnalová – hejnalovajana@seznam.cz


Profil

Autorizovaný inspektor Ing. Jana Hejnalová řeší problémy stavebníků, realitních kanceláří a developerů v rámci zkráceného stavebního řízení. Zajišťuje stavební dozor. Vydá certifikát o ověření projektové dokumentace, stavební povolení a kolaudace stavby.

Autorizovaný inspektor Ing. Jana Hejnalová je pojištěna u ČSOB pojišťovny, a.s.pojišťovacím makléřem Čásenský & Hlavatý, U Fotochemy 1602, Hradec Králové v rámci pojistné smlouvy pro případ odpovědnosti za škody způsobené v rámci činnosti v rozsahu stanoveném zákonem č. 183/2006 ve znění pozdějších předpisů a zákonem č.37/2004 Sb..

Sortiment

Naše služby zahrnují celou oblast související s vyřízením stavebního povolení - návrh a příprava vhodného projektu, přezkoumání proveditelnosti stavby, zajištění kontroly projektové dokumentace, napojení na inženýrské sítě, jednání se stavebním úřadem, s odborem koncepce a rozvoje, s odborem územního plánování, a další.