Projektanti, architekti, specialisté a jejich referenční stavby...

Přidat novou firmu

Upravit

Ing. Blahoslav Lukavec

Zpracování stavební části projektů rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti a menších průmyslových staveb. Dodání kompletní projektové dokumentace staveb, včetně inženýrské činnosti (získání stavebního povolení).

Adresa: Krajanská 369/64
14900 Praha 4
okres Praha
Tel: 604 209 508
E-Mail: lukavec@seznam.cz
Web: www.projekce-lukavec.cz
IČO: 18642535

Stavební projektant: Ing. Blahoslav Lukavec – 604 209 508 , lukavec@seznam.cz


Profil

V roce 1974 jsem absolvoval stavební fakultu ČVUT. Následně jsem nastoupil do NP Armabeton, kde zůstávám až do roku 1992. V tom roce jsme s kolegou založili projekční kancelář Tillia, s.r.o. Intenzivně jsme v té době spolupracovali např. s Ing. Arch. Vlado Miluničem, Ing. Arch. Vladimírem Kačerem nebo Ing. Arch. Janem Kaslem. Od roku 2002 podnikám jako samostatný stavební projektant s autorizací.

Nabízím zpracování stavební části projektů rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti a menších průmyslových staveb. Ve spolupráci s kolegy jsem schopen zpracovat kompletní projektovou dokumentaci staveb, včetně inženýrské činnosti (získání stavebního povolení).

Mezi mé další činnosti, především v době Vánoc, patří rovněž pořádání vánočních výstav. Více na www.vanocnivystava.cz

Ing. Blahoslav Lukavec

Sortiment

Zpracování stavební části projektů rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti a menších průmyslových staveb - dodání kompletní projektové dokumentace.